גן החיות פיינטון Purple מקדמת את יכולות השיווק ואת חווית מבקרי שמורות הטבע בבריטניה


גני החיות פיינטון, ניוקוואי ו-Living Coasts ממוקמים לאורך דרום אנגליה ונמצאים בבעלות ותחת הניהול של קרן ויטלי לשימור חיות בר. אטרקציות התיירות הללו, המארחות אלפי מבקרים מדי שנה, עבדו עם Acronyms ו-Purple על מנת לפרוס פתרון WiFi חדש לגמרי, יחד עם אנליטיקס, ברחבי שלושת האתרים.

בהתחלה Acronyms התקינה את Purple וחומרת Meraki בגן החיות פיינטון ומשם המשיכה באופן הדרגתי להפעיל את הפתרון בשני האתרים הנוספים.

טרום עידן Purple

כל אחד מהאתרים התיירותיים רצה לשפר את מכלול חוויית המבקר. צוות הניהול חש כי הצעת WiFi ציבורי חינמי ומהיר יכול לעזור בהפיכת החוויה למהנה ואינטראקטיבית יותר עבור המבקרים, כיוון שכך יתאפשר להם להשעלות, לשתף ולפרסם תמונות.

הלקוח התעניין במיוחד ביכולת לאסוף נתונים ולהפיק תובנות אודות המבקרים בכל אחד מגני החיות. האתרים חיפשו פלטפורמת WiFi שתאפשר להם לתקשר עם האורחים בצורה יעילה יותר ושתצייד אותם בכל המידע החיוני הדרוש לטובת הפצת חומר שיווקי.

הדרישה האחרונה של הקבוצה נגעה באבטחה. חשוב היה שה-WiFi הציבורי יפעל בנפרד מהרשת הפרטית, כיוון שלא רצו להעניק למבקרים גישה לרשת הפנימית, המשמשת את העובדים. כמו כן, כיוון שלמעלה מ-45,000 ילדים מבקרים מדי שנה באתרים במסגרת הלימודים, היה חשוב למנוע מהם גישה לחומרים בלתי הולמים בעת ביקורם.

התקנה

Acronyms, ספק טכנולוגיה מתקדם בדרום מערב אנגליה, התקין את חומרת ה-WiFi ואנליטיקס ואת הנתבים של Meraki ברחבי כל אחד מהאתרים. כל אתר דרש קו חכור ייעודי על מנת להתמודד עם מספר המבקרים שיתחברו מדי יום.

לפני השקת הפתרון, Acronyms ווידא שלכל אתר יהיה דף נחיתה מעוצב ומותאם אישית על מנת לשמר תדמית של מותג חזק ומקצועי כאשר מבקרים מתחברים ל-WiFi. תהליך ההתחברות הפשוט מאפשר למבקרים להתחבר לרשת באמצעות חשבון מדיה חברתית או באמצעות מילוי טופס קצר.

בתגובה על הפתרון, לואיס סמית', מנהל השיווק של גן החיות פיינטון, אמר: "גילינו עד כמה קל לעבוד עם Purple, וההתקנה היתה חלקה ופשוטה. WiFi חינמי ואמין הפך עבור האורחים שלנו למחויב המציאות. אנחנו רוצים לאפשר להם לשתף בקלות את העבודה שהם עושים כיף חיים בגנים שלנו והמערכת החסונה של Purple מתמודדת היטב עם מספר המבקרים הגבוה המצוי באתר בכל רגע נתון."

בחינת אפשרויות חדשות

Purple הושקה בגן החיות פיינטון בסוף 2016, וזמן קצר לאחר מכן הצטרפו אליו גני החיות ניוקוואי ו-Living Coasts. הפלטפורמה אספה קרוב ל-17,000 שורות של נתוני לקוחות פעילים (active customer data) וניתן לראות כיצד מבקרים בכל אחד מהאתרים שמחים יותר, כיוון שהם יכולים להתחבר לרשת, לשתף תמונות עם החיות ולהעלות עדכונים במדיה החברתית.

הנתונים מעידים על כך שגן החיות פיינטון הוא האתר הפופולארי ביותר והמשתמש הממוצע מתחבר ל-WiFi למשך קרוב לשעה במהלך ביקורו, כאשר 40% מהמשתמשים הינם בני 24 ומטה. בעקבות העובדה שאחוז גדול מהמשתמשים הינם בני 18 ומטה, הומחש הצורך בסינון תוכן בצורה מאובטחת, מה שאכן מתבצע הודות ל-Purple ו-Acronyms.

כעת כל אחד מאתרי התיירות יכול ללכוד כתובות דוא"ל ונתונים דמוגרפים מכל מי שמתחבר ל-WiFi. הנתונים הדמוגרפים כוללים גיל, מגדר, תחומי עניין, מיקום, כמות הזמן בה שוהים באתר, ותדירות הביקורים של כל משתמש. בזכות הגישה למידע הנ"ל, צוות השיווק יכול לפתח דרכי תקשורת ולהציע הצעות בהתאם.

בעזרת Purple, הם אף יכולים להקים מערכת דיוור אוטומטית שכוללת קופונים ופרסים ללקוחות שביקרו באתר למעלה ממספר מוגדר של פעמים.

לכל אתר יש דף התחברות ל-WiFi ובו מצוין בפירוש שכתובת המייל בה משתמשים בעת ההתחברות תתווסף לרשימת התפוצה של גן החיות. כל המידע אודות המשתמש נאסף על ידי Purple ומועבר למערכת ה-CRM של הלקוח והודעות נשלחות בדרך קבע לאלו שביקרו באטרקציות המשפחתיות.

לואיס מוסיף: "כל נתוני הלקוחות מוצגים בפנינו בצורה מאד פשוטה. מדובר בפלטפורמה חזותית שמאפשרת לנו להתבונן בנתונים ולתכנן קמפיינים שיווקיים עתידיים."

שיתוף פעולה

בתגובתו לשירות הלקוחות ולפריסה של Purple, טום מור, מנהל המכירות והשיווק של Acronyms, אמר: "שמחנו מאד על האפשרות לפרוס את Purple בגן החיות פיינטון כיוון שזה התאים בדיוק לדרישות מחלקת השיווק שלנו. בניית קשר עם מחלקת ה-IT והשיווק של גן החיות פיינטון היתה חיונית על מנת לוודא שההטמעה תיעשה בצורה מוצלחת. מאז התקנת הרשת המקורית אנחנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק בכדי להמשיך ולשפר את כיסוי ה-WiFi בכל אחד מהאתרים."


קטגוריות
הודעות האחרונות

עלינו

תמיכה

קריירה

בלוג

קשר

© 2018 - All Rights Reserved to BootNet-LTD

Bootnet logo